Life Is Strange COMPLETE nosTEAM

przygodówka

xobrow
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2019, 20:17
Reputacja: 0

Life Is Strange COMPLETE nosTEAM

Post autor: xobrow » 05 lip 2019, 20:25

Life is Strange to epizodyczna przygodówka, stworzona przez francuskie studio DONTNOD Entertainment
Obrazek
Obrazek
Fabuła
Fabuła Life is Strange przenosi nas do fikcyjnego amerykańskiego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon. Po 5 latach przybywa do niego Max Caulfield, wkraczająca w dorosłość główna bohaterka gry, która wróciła w rodzinne strony, by rozpocząć naukę w Blackwell Academy, prestiżowej szkole wyższej dla pasjonatów fotografii. Na miejscu spotyka się ponownie z swoją dawną przyjaciółką, Chloe Price. Razem z nią stara się rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia innej studentki Blackwell — Rachel Amber. Już na samym początku przygody Max odkrywa, że posiada moc manipulowania czasem, co jest jedynie początkiem dziwnych, niewytłumaczalnych zdarzeń i wydaje się w jakiś sposób powiązane z nękającymi ją wizjami gigantycznego tornada uderzającego w miasto.
Obrazek
Mechanika
Life is Strange jest jedną z pierwszych produkcji, które próbują skopiować i wykorzystać sprawdzoną oraz wyjątkowo popularną formułę przygodówek studia Telltale, takich jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Oznacza to, że kluczową rolę w grze pełni fabuła, a opowiadanej historii podporządkowane zostały pozostałe elementy rozgrywki, takie jak swobodna eksploracja lub interakcja z postaciami niezależnymi. Podobnie jak w hitach Telltale, gracze muszą decydować, jak protagonistka zareaguje na to, co ją spotyka, a wybory podjęte w kluczowych momentach przygody mają istotny wpływ na jej dalszy przebieg. Ciekawym elementem, wyróżniającym Life is Strange na tle konkurencji, jest to, że główna bohaterka dysponuje mocą pozwalającą jej cofać się w czasie. Umożliwia to testowanie różnych wariantów wydarzeń bez potrzeby wielokrotnego przechodzenia każdego epizodu, a często stanowi również kluczową mechanikę w rozwiązywaniu zagadek.
Trailer
Sposób instalacji : Pobierz wszystkie 3 party , wrzuć je do jednego folderu , następnie uruchom part nr 1 aby załączyć wbudowany instalator , spolszczenie można zainstalować po ukończeniu instalacji gry.
Obrazek
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

https://oxycloud.com/cb359273c876cf12/Life-Is-Strange_COMPLETE_nosTEAM.part1.exe
https://oxycloud.com/d15d157452584b91/Life-Is-Strange_COMPLETE_nosTEAM.part2.rar
https://oxycloud.com/3098afc25f94f478/Life-Is-Strange_COMPLETE_nosTEAM.part3.rar
https://oxycloud.com/26a753005d481dff/LIS_PL.exeODPOWIEDZ