Alberto Vázquez-Figueroa - Piękna Bestia. Opowieść seksualnej niewolnicy Jędzy z Belsen [2021]

biografia

Awatar użytkownika
pip9
Posty: 5217
Rejestracja: 12 mar 2022, 10:04
Reputacja: 189

Alberto Vázquez-Figueroa - Piękna Bestia. Opowieść seksualnej niewolnicy Jędzy z Belsen [2021]

Post autor: pip9 » 13 mar 2022, 15:45

Obrazek
Powieść o Irmie Grese, jednej z najbardziej okrutnych i krwawych kobiet w historii świata. Irme, nadzorczyni bloków żeńskich w kilku obozach koncentracyjnych, odpowiada za śmierć kobiet. Więźniowie nazywali ją aniołem śmierci, piękną bestią czy jędzą z Belsen. Była perwersyjną sadystką. Po wojnie została osądzona i skazana na karę śmierci w wieku zaledwie 22 lat.
Jej historię opowiada kobieta, która, mając 12 lat, została seksualną niewolnica Grese:
[…] Po zakończeniu wystąpienia […] podeszła do niego elegancka staruszka. Kiedyś musiała być wyjątkową pięknością i do tej pory zachowała część dawnej urody. Słuchała wykładu ze szczególną uwagą, a teraz zbliżyła się, aby wręczyć wizytówkę, na tyle której widniały napisane na czerwono i podwójnie podkreślone słowa "Piękna bestia". - Byłam jej niewolnicą, a oto dowód – powiedziała, odchylając nieco sukienkę, aby pokazać mały tatuaż na ramieniu. – Jeśli chce pan znać szczegóły, proszę do mnie zadzwonić.
Format: pdf,epub,mobi,azw3
Wielkość: 3 MB
Kompresja: rar
Rok wydania: 2021
Kategoria: biografia

Kod: Zaznacz cały

https://rg.to/file/69fd1dfd107aca99f06bc6b62a96ad55

ODPOWIEDZ