WinRAR

Awatar użytkownika
gingers
Posty: 165
Rejestracja: 24 sty 2019, 19:08
Reputacja: 0

WinRAR

Post autor: gingers » 17 mar 2019, 8:37

Obrazek

WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić. Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256. Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiwum bez jego kompletnego rozpakowywania, znacznie przyśpiesza więc dostęp do danych. Archiwa mogą oprócz plików zawierać także dodatkowe komentarze i niektóre informacje z systemu plików np. oryginalne uprawnienia, a także strumienie. W razie potrzeby możliwe jest utworzenie archiwów o określonej wielkości np. w celu podzielenia ich, aby zmieściły się a płytę CD lub DVD. Program radzi sobie bardzo dobrze nawet z gigantycznymi plikami zajmującymi dziesiątki gigabajtów.

Dużą zaletą aplikacji jest wykorzystywane możliwości nowych procesorów. Korzysta on z zalet 64-bitowej architektury, podczas kompresowania i dekompresowania wykorzystuje wiele rdzeni procesora, co znacznie przyśpiesza wszystkie operacje. Uwagę zwracają również rozbudowane opcje kompresji: podstawowe ustawienia umożliwiają wybranie stopnia kompresji i wielkości słownika, możliwe jest jednak oddzielne określenie parametrów dla różnych typów danych. Na plus wyróżnia się tutaj algorytm RAR5, w którym zastosowano większy rozmiar słownika (do 1 GB). Oprócz interfejsu graficznego WinRAR oferuje obsługę za pomocą wiersza poleceń. Dzięki temu możliwe jest zautomatyzowanie jego pracy.

System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10

wielkość całości: 8.01 MB
rodzaj kompresji: 7z (sfx-exe)
zawartość uploadu: setup + rarreg.key
wersje językowe: POLSKI
brak hasła

Kod: Zaznacz cały

https://fileshark.pl/pobierz/28588742/630f7/winrar-5-61-pl-exeAwatar użytkownika
gingers
Posty: 165
Rejestracja: 24 sty 2019, 19:08
Reputacja: 0

Re: WinRAR

Post autor: gingers » 10 wrz 2019, 6:03

WinRAR 4.0.0 32Bit-64Bit + Crack
Rozmiar: 2.8 MB
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: setup, key
Wersja językowa: ENG

Kod: Zaznacz cały

http://kingfile.pl/download/UbFaGsUS/WinRAR+4.0.0+32Bit-64Bit+%2B+Crack.rar

ODPOWIEDZ