Wójciak Karolina - Bruno

Sensacja, thriller, horror

Awatar użytkownika
kriski
Posty: 550
Rejestracja: 21 mar 2022, 10:41
Reputacja: 0

Wójciak Karolina - Bruno

Post autor: kriski » 11 maja 2022, 10:16

Wójciak Karolina - Bruno

Obrazek
Trzy tomy przedstawiające losy kilkorga bohaterów – ich piekło rodzinne w czasach, gdy byli dziećmi, a następnie wpływ wydarzeń, których byli świadkami i uczestnikami w dzieciństwie, na ich dorosłe życie. Portrety tak zwanych dobrych, przykładnych rodzin, które do perfekcji opanowały stwarzanie pozorów, ukrywając ciągnący się latami horror przemocy domowej, zaniedbywania dzieci czy problemów alkoholowych. Wraz z powrotem Bruna do domu wracają mroczne i skrywane przez dziesięć lat sekrety. Co tak naprawdę wydarzyło sie w dwóch sąsiadujących ze sobą domach?
"Pamiętałam dzień, w którym Bruno nie wrócił do domu.Szukaliśmy go wszędzie. Poruszyliśmy niebo i ziemię, ale nigdzie go nie było. Z każdym dniem ludzie powoli tracili nadzieję, grupa poszukujących wykruszała się, aż pozostał tylko Henio, Ernest, rodzice Bruna i ja. Płakałam cały tydzień, a kiedy mama mówiła, żebym zaprosiła kogoś do domu, by wypełnić po nim pustkę, protestowałam i krzyczałam, że nigdy nie zapomnę Bruna. Zapomniałam."

Cykl: Powrót
tom 1 Bruno
tom 2 Ernest
tom 3 Gaja
Rozmiar: 1,14 GB
Czas trwania: 11 godz. 14 min.
Data premiery: 2022-02-27
Bitrate: 243 kbps
Karolina Wójciak
Kategoria: Sensacja, thriller, horror
Lektor: Bauman Adam, Jakubowicz Ewa

Kod: Zaznacz cały

https://rg.to/file/48baaacf7906bef9419e2ac74b193598/Wójciak.Karolina-..-Powrót.01.Bruno.rar.html

ODPOWIEDZ