Barbara Włodarczyk - Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin. Reportaże z Rosji

reportaż

Awatar użytkownika
Andromeda
Posty: 1864
Rejestracja: 30 mar 2022, 5:52
Reputacja: 21

Barbara Włodarczyk - Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin. Reportaże z Rosji

Post autor: Andromeda » 02 kwie 2022, 16:02

Obrazek


Barbara Włodarczyk, doświadczona reporterka, wieloletnia korespondentka polskiej telewizji w Moskwie, nie boi się wyruszyć ani na daleką syberyjską prowincję, ani na salony oligarchów. Wie, z kim rozmawiać, kogo słuchać i jak zajrzeć za kulisy wydarzeń, aby oddać to, co myślą, czują i jak żyją Rosjanie oraz ich niepodzielny władca Władimir Putin.
Na swoich rozmówców i przewodników po dzisiejszej Rosji autorka wybiera zwykłych ludzi. Jest wśród nich sprzedawca figurek, kołchozowy kierowca czy szefowa fundacji. Pod pewnymi względami są przeciętni, a równocześnie charakterystyczni – reprezentują postawy i cechy mocno obecne w rosyjskim społeczeństwie. Barbara Włodarczyk dzieli się też osobistymi doświadczeniami, w tym relacją z bezpośredniego spotkania z Putinem.
Z jej fascynujących, lekkich i uwodzicielskich w formie reportaży wyłania się złożony obraz rosyjskiego społeczeństwa i rosyjskiej duszy.
Format: pdf,epub,mobi,azw3
Wielkość: 3 MB
Kompresja: rar

Kod: Zaznacz cały

https://wrzucajpliki.pl/c48uciupjozp/Szalona_milosc.rar

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Re: Barbara Włodarczyk - Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin. Reportaże z Rosji

Post autor: Blitzer » 02 kwie 2022, 19:13

Barbara Włodarczyk - Szalona miłość: Chcę takiego jak Putin: Reportaże z Rosji
Spoiler
Show
Obrazek
Wielkość: 5.xx MB
Gatunek: literatura faktu
Rodzaj Kompresji: RAR
Zawartość: PDF.EPUB.Azw3.MOBI
Wersja Językowa: [PL]
Rok wydania: 2021
Spoiler
Show
Dlaczego Rosja kocha Putina?

Nowa książka reporterki cyklu "Szerokie tory" i autorki bestsellera "Nie ma jednej Rosji".

Co Rosjanie myślą o swoim prezydencie?
Kiedy narodził się nowy rosyjski nacjonalizm?
Jak Rosja wstaje z kolan?
Wreszcie: kim naprawdę jest Władimir Putin?

Barbara Włodarczyk, doświadczona reporterka, wieloletnia korespondentka polskiej telewizji w Moskwie, nie boi się wyruszyć ani na daleką syberyjską prowincję, ani na salony oligarchów. Wie, z kim rozmawiać, kogo słuchać i jak zajrzeć za kulisy wydarzeń, aby oddać to, co myślą, czują i jak żyją Rosjanie oraz ich niepodzielny władca Władimir Putin.

Na swoich rozmówców i przewodników po dzisiejszej Rosji autorka wybiera zwykłych ludzi. Jest wśród nich sprzedawca figurek, kołchozowy kierowca czy szefowa fundacji. Pod pewnymi względami są przeciętni, a równocześnie charakterystyczni – reprezentują postawy i cechy mocno obecne w rosyjskim społeczeństwie. Barbara Włodarczyk dzieli się też osobistymi doświadczeniami, w tym relacją z bezpośredniego spotkania z Putinem.

Z jej fascynujących, lekkich i uwodzicielskich w formie reportaży wyłania się złożony obraz rosyjskiego społeczeństwa i rosyjskiej duszy.


[Wydawnictwo Literackie, 2021]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://rg.to/file/668e2468a2087dbff08d0042cf457028/
***
https://katfile.com/50p5k90wq842
***
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

Awatar użytkownika
pip9
Posty: 5374
Rejestracja: 12 mar 2022, 10:04
Reputacja: 242

Re: Barbara Włodarczyk - Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin. Reportaże z Rosji

Post autor: pip9 » 02 kwie 2022, 21:04

Barbara Włodarczyk - Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin. Reportaże z Rosji
Spoiler
Show
Obrazek
Nowa książka reporterki cyklu „Szerokie tory” i autorki bestsellera Nie ma jednej Rosji.
Co Rosjanie myślą o swoim prezydencie?
Kiedy narodził się nowy rosyjski nacjonalizm?
Jak Rosja wstaje z kolan?
Wreszcie: kim naprawdę jest Władimir Putin?
Barbara Włodarczyk, doświadczona reporterka, wieloletnia korespondentka polskiej telewizji w Moskwie, nie boi się wyruszyć ani na daleką syberyjską prowincję, ani na salony oligarchów. Wie, z kim rozmawiać, kogo słuchać i jak zajrzeć za kulisy wydarzeń, aby oddać to, co myślą, czują i jak żyją Rosjanie oraz ich niepodzielny władca Władimir Putin.
Na swoich rozmówców i przewodników po dzisiejszej Rosji autorka wybiera zwykłych ludzi. Jest wśród nich sprzedawca figurek, kołchozowy kierowca czy szefowa fundacji. Pod pewnymi względami są przeciętni, a równocześnie charakterystyczni – reprezentują postawy i cechy mocno obecne w rosyjskim społeczeństwie. Barbara Włodarczyk dzieli się też osobistymi doświadczeniami, w tym relacją z bezpośredniego spotkania z Putinem.
Z jej fascynujących, lekkich i uwodzicielskich w formie reportaży wyłania się złożony obraz rosyjskiego społeczeństwa i rosyjskiej duszy.
Format: pdf,epub,mobi,azw3
Wielkość: 3 MB
Kompresja: rar
Rok wydania: 2021
Kategoria: reportaż

Kod: Zaznacz cały

https://rg.to/file/05d10415afcb5ef9468a799631b1bc16

ODPOWIEDZ