Victoria Schwab - Vengeful: Mściwi [2020]

fantasy, science fiction

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Victoria Schwab - Vengeful: Mściwi [2020]

Post autor: Blitzer » 05 cze 2022, 14:50

Victoria Schwab - Vengeful: Mściwi

Obrazek

Wielkość: 7.xx MB
Gatunek: fantasy
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2020
Cykl: Złoczyńcy (tom 2)

Czytelnicy będący miłośnikami superbohaterów i ich przygód ucieszą się z faktu, że pisarka Victoria E. Schwab postanowiła kontynuować swoją fantastyczną serię "Nikczemnych". Jeśli taka tematyka jest Ci bliska, zapraszamy do przeczytania kolejnej książki z cyklu pod tytułem "Vengeful. Mściwi".


Marcella Riggins powraca

Książka Victorii E. Schwab pod tytułem "Vengeful. Mściwi" to kontynuacja bestsellera z 2019 roku "Vicious. Nikczemni". Jeśli nie miałeś jeszcze okazji się z nim zapoznać, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nadrobił zaległości. Później będziesz mógł sięgnąć po kontynuację historii, w której Marcella Riggins, po tym, jak o mały włos nie umarła, pozbierała kawałki swojej duszy i znów stała się sobą - silną, niezależną kobietą. Powraca ona do pełni sił i zyskuje władzę, o której marzyła. Ma nadprzyrodzone moce, z pomocą których chce stać się najpotężniejszą kobietą na Ziemi.

Przeszkodą w realizacji takich planów są dwaj PonadPrzeciętni, czyli Eli Ever oraz Victoria Vale. Czy stawią czoła Marcelli Riggins? Czy miasto Merit ponownie spłynie krwią i kto zwycięży, jeśli rzeczywiście dojdzie do starcia dwóch różnych światów.


Sprawdź, jak Victoria E. Schwab przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Które siły zwyciężą? Stań się częścią niezwykłych wydarzeń z mocami nadprzyrodzonymi w roli głównej.

[We need YA, 2020]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://filerice.com/b3wg44swn8m3/
***

***
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Re: Victoria Schwab - Vengeful: Mściwi [2020]

Post autor: Blitzer » 10 mar 2023, 15:20

dodano formaty na czytnik
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ