Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Moderator: gibson1965

mysza09
Posty: 80
Rejestracja: 19 kwie 2019, 8:59
Reputacja: 1

Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Post autor: mysza09 » 19 wrz 2019, 21:49

Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Obrazek

Świetny, polski thriller prawniczy z Joanną Chyłką! Młoda, ambitna prawniczka Joanna Chyłka zrobi wiele by odnieść zwycięstwo, pomaga jej w tej batalii zapatrzony w nią aplikant Kordian Oryński. Ich cięte, błyskotliwe i dowcipne rozmowy nadają tempa całej powieści, choć dynamiki tym audiobookom odmówić nie można.
Te książki to jazda bez trzymanki! Mróz nie da ci odetchnąć. Napięcie, zwroty akcji, dynamiczne tempo. Chwyci cię za gardło i nie puści, aż do zakończenia. Sam zdecyduj, czy w to wchodzisz.

Lista tomów:
Kasacja - tom 01
Zaginięcie - tom 02
Rewizja - tom 03
Immunitet - tom 04
Inwigilacja - tom 05
Oskarżenie - tom 06
Testament - tom 07
Kontratyp - tom 08
Umorzenie - tom 09
Wyrok - tom 10

Spoiler
Show
Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat…
Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.
W kancelarii Żelazny&McVay sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w ostatecznej batalii sądowej. Pomaga jej młody aplikant - Kordian. Mimo różnicy wieku ich znajomość rozwija się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.
Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż sami mogliby przypuszczać.

Zaginięcie

Szybciej. Mocniej. Bardziej zdecydowanie. Brawurowy powrót Chyłki i Zordona.
Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że dziecko nie żyje.
Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący podopieczny, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa, któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa. Proces ma charakter poszlakowy, mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców - wszak gdy wyeliminuje się wszystko, co niemożliwe, to, co pozostanie, musi być prawdą…

Rewizja
Szary człowiek kontra wielka korporacja.
Dyskryminacja kontra tolerancja.
Chyłka kontra Oryński.
Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy...
Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Immunitet

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu.
Spisek na szczytach władzy? Polityczna zemsta? A może sędzia jest winny?
Oskarżony zwraca się o pomoc do znajomej ze studiów, Joanny Chyłki. Nie wie, że prawniczka, która niegdyś brylowała w salach sądowych, teraz zmaga się z chorobą alkoholową i upiorami z czasów młodości.
Razem zaczynają odkrywać tropy prowadzące do miejsc, gdzie zasady prawa nie sięgają…

Inwigilacja

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem, i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego.
Sytuację komplikuje fakt, że po przejściu na islam i powrocie do Polski mężczyzna znalazł się na celowniku służb. Gdy pojawiają się zarzuty, że przygotowuje zamach terrorystyczny, zwraca się o pomoc do prawniczki, która niegdyś zasłynęła obroną pewnego Roma.
Joanna Chyłka niechętnie podejmuje się sprawy. Słynie bowiem nie tylko z ciętego języka, ale także z niechęci do obcych. W dodatku nie jest przekonana, czy jej nowy klient w istocie nie planuje zamachu…

Oskarżenie

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę "Solidarności" były nie do podważenia.
Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza, że to jedna z wielu spraw, którym nie warto poświęcać uwagi…
Przynajmniej do czasu, aż kobieta ginie, a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim…

Testament

Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie - odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja, gotowa aresztować go za przestępstwo.
Lekarz chce, by reprezentowała go Joanna Chyłka, która jakiś czas temu była jego pacjentką. Pani mecenas waha się, jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. Kiedy jednak okazuje się, że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia, natychmiast się zgadza. Nie wie, jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkodawczyni…

Kontratyp

W drodze na Annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie.
Kilka tygodni później jedyna członkini wyprawy pojawia się na granicy nepalsko-tybetańskiej, po czym zostaje zatrzymana. Polscy śledczy przewożą ją do kraju, gdzie ma odpowiadać za zabójstwo - okazuje się bowiem, że aby przeżyć w górach, doprowadziła do śmierci swoich towarzyszy.

Co wydarzyło się w drodze na Annapurnę? I skąd śledczy mają dowody obciążające kobietę? Oprócz znalezienia odpowiedzi na te pytania, Joanna Chyłka musi zmierzyć się z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego, że to on niegdyś zaatakował ją kwasem…

Umorzenie

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci. Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny, mimo że mężczyzna nigdy nie podniósł ręki na bliskich.
Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło, że z idealnego męża zmienił się w potwora?
Joanna Chyłka ma świadomość, że ze względu na stan zdrowia każda sprawa może okazać się tą ostatnią. Decyduje się bronić oskarżonego, mimo że ten od razu przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje się z góry przegrana, gdyby nie jeden istotny fakt - sprawca ma żelazne alibi, które przeczy jego winie. Sam jednak twierdzi, że zostało ono sfabrykowane.?


Wyrok

Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak żadnego wyboru – zostaje zmuszony przez Piotra Langera, by podjąć się obrony pewnego chłopaka w Poznaniu. Co ich łączy? I dlaczego Langerowi tak zależy na jego obronie?
Siedemnastolatek oskarżony jest o wyjątkowo krwawe zabójstwo dwóch kolegów ze szkoły, które łudząco przypomina sposób działania Sadysty z Mokotowa. Nie ma alibi, plącze się w zeznaniach, a dowody przemawiają przeciwko niemu. Nawet Chyłka jest przekonana, że tej sprawy nie da się wygrać…
Typ:Audiobook - pełny
Data premiery 2019-09-18 tom 10
kategoria: Kryminał polski
Z cyklu: Cykl z Joanną Chyłką
czyta: Krzysztof Gosztyła
wersja jezykowa: PL
7,17 GB/ 96-192 kbps / RAR / 3%
Download

Kod: Zaznacz cały

 
https://rapidu.net/5342866798/CHYŁKA.part1.rar
https://rapidu.net/4342869088/CHYŁKA.part2.rar
https://rapidu.net/5342863519/CHYLKA.part3.rar
https://rapidu.net/4742863460/CHYLKA.part4.rar

https://fileshark.pl/pobierz/33928099/c51f0/chylka-part1-rar
https://fileshark.pl/pobierz/33927677/3e04e/chylka-part2-rar
https://fileshark.pl/pobierz/33931108/e8fba/chylka-part3-rar
https://fileshark.pl/pobierz/33927193/bb746/chylka-part4-rar

https://rocketshare.com/file/1b5430f20f9d4704a644fed74980c081/CHY%C5%81KA.part1.rar
https://rocketshare.com/file/590ac1398a7a4c5cb28417fd2902eb3f/CHY%C5%81KA.part2.rar
https://rocketshare.com/file/5501e8d0b9f046919c4e85a2882ad181/CHY%C5%81KA.part3.rar
https://rocketshare.com/file/cd7485ac53454f25869409b3d702ee6e/CHY%C5%81KA.part4.rar

https://oxycloud.com/e46611d2a4144d6c/CHYŁKA.part1.rar
https://oxycloud.com/ec0293af522bb5d6/CHYŁKA.part2.rar
https://oxycloud.com/98a85680696ebeb1/CHYŁKA.part3.rar
https://oxycloud.com/365d8bb45b2daef0/CHYŁKA.part4.rarpjfk
Posty: 238
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:50
Reputacja: 0

Re: Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Post autor: pjfk » 14 paź 2019, 13:44


Remigiusz Mróz - Umorzenie - audiobook PLDane techniczne:
wielkość całości: 419 MB
czas trwania : 10h 45m
bit rate: 96 kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartość uploadu: mp3
czyta Krzysztof Gosztyła
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
brak hasła

Fileshark | Rapidu | Rocketshare | Lunaticfiles | Oxycloud
Linki pod adresem. Wklej adres do przeglądarki aby uzyskać dostęp.

Kod: Zaznacz cały

https://pastebin.com/raw/7iGmDpGM

pjfk
Posty: 238
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:50
Reputacja: 0

Re: Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Post autor: pjfk » 14 paź 2019, 13:46


Remigiusz Mróz - Wyrok - audiobook PLDane techniczne:
wielkość całości: 515.8 MB
czas trwania : 12h 47m
bit rate: 96 kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartość uploadu: mp3
czyta Krzysztof Gosztyła
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
brak hasła

Fileshark | Rapidu | Rocketshare | Lunaticfiles | Oxycloud
Linki pod adresem. Wklej adres do przeglądarki aby uzyskać dostęp.

Kod: Zaznacz cały

https://pastebin.com/raw/8reBDHbN

pjfk
Posty: 238
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:50
Reputacja: 0

Re: Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Post autor: pjfk » 15 paź 2019, 6:47


Remigiusz Mroz - Testament - audiobook PL

Dane techniczne:
wielkość całości: 713.4 MB
czas trwania : 13h 17m
bit rate: 128 kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartość uploadu: mp3
czyta Krzysztof Gosztyła
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
brak hasła
Download / Pobierz:
Fileshark | Rapidu | Rocketshare | Lunaticfiles | Oxycloud
Linki pod adresem. Wklej adres do przeglądarki aby uzyskać dostęp.

Kod: Zaznacz cały

https://pastebin.com/raw/Hs1DbvTv

pjfk
Posty: 238
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:50
Reputacja: 0

Re: Remigiusz Mróz - Cykl: Joanna Chyłka Komplet (tomy 1-10) / Audiobook PL

Post autor: pjfk » 17 paź 2019, 12:17


Remigiusz Mróz - Kontratyp - audiobook PLDane techniczne:
"wielkość całości: 983.3 MB
czas trwania : 12h 49m
bit rate: 192 kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartość uploadu: mp3
czyta Krzysztof Gosztyła
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
brak hasła"

Fileshark | Rapidu | Rocketshare | Lunaticfiles | Oxycloud
Linki pod adresem. Wklej adres do przeglądarki aby uzyskać dostęp.

Kod: Zaznacz cały

https://pastebin.com/raw/uBztxSkc

ODPOWIEDZ