Beach Buggy Racing 2

Awatar użytkownika
ANDROMEDA
Posty: 1177
Rejestracja: 21 lut 2019, 7:15

Beach Buggy Racing 2

Post autor: ANDROMEDA » 23 cze 2019, 13:20

Beach Buggy Racing 2 v1.4.0 [Mod] APK
Obrazek
Beach Buggy Racing 2
Dołącz do Ligi Wyścigowej Beach Buggy i rywalizuj z kierowcami i samochodami z całego świata. Ścigaj się po egipskich piramidach, zamurowanych smokach, wrakach statków pirackich i eksperymentalnych bio-laboratoriach obcych. Zbieraj i ulepszaj arsenał zabawnych i zwariowanych bonusów. Rekrutuj nowych kierowców, zbierz garaż pełen samochodów i ruszaj na szczyt ligi.
Pierwszy Beach Buggy Racing wprowadził ponad 90 milionów międzynarodowych graczy mobilnych do wyścigów kartingowych w stylu konsolowym z zabawnym offroadowym zwrotem akcji. Dzięki BBR2 podnieśliśmy ante dzięki mnóstwu nowych treści, ulepszonym ulepszeniom, nowym trybom gry… i po raz pierwszy możesz rywalizować z innymi graczami w internetowych konkursach i turniejach!
🌀🚀 ULEPSZ SWOJE POWERUPS

Dzięki ponad 45 dodatkom do odkrycia i ulepszenia, BBR2 dodaje warstwę strategicznej głębi do klasycznej formuły wyścigów kartingowych. Stwórz własną niestandardową talię Powerup z możliwościami poza światem, takimi jak „Chain Lightning”, „Donut Tyres”, „Boost Juice” i „Killer Bees”.

🤖🤴 Zbuduj swój zespół

Trzej nowi kierowcy - Mikka, Beat Bot i Clutch - dołączają do Rez, McSkelly, Roxie i reszty ekipy BBR w walce o dominację w wyścigach gokartów. Zbuduj swoją reputację, aby rekrutować nowych zawodników, każdy z własną unikalną umiejętnością specjalną.

🚗🏎️ Zbierz ponad 40 samochodów

Zbierz garaż pełen buggy plażowych, monster trucków, mięśni samochodów, klasycznych pickupów i supersamochodów. Powracają wszystkie klasyczne samochody Beach Buggy - plus dziesiątki nowych samochodów do odkrycia!

🏆🌎 GRAJ PRZECIW ŚWIATOWI

Sprawdź swoje umiejętności przeciwko innym graczom z całego świata. Ścigaj się z awatarami graczy w codziennych wyścigach. Rywalizuj w turniejach na żywo i specjalnych wydarzeniach, aby wygrać ekskluzywne nagrody w grze.

🎨☠️ DOSTOSUJ SWOJĄ JAZDĘ

Wygraj egzotyczne farby metaliczne, tęczowe i matowe. Zbieraj zestawy kalkomanii z paskami tygrysa, kropkami i czaszkami. Dostosuj swój samochód dokładnie tak, jak lubisz.

🕹️🎲 NIESAMOWITE NOWE TRYBY GRY

Wyścigi na skraju miejsca z 8 kierowcami. Codzienne wyzwania związane z dryfowaniem i przeszkodami. Jeden na jednego kierowcy ściga się. Cotygodniowe turnieje. Wyzwania samochodowe. Tyle sposobów na grę!

Co nowego

- Naprawiono problem z wczesnym zamykaniem reklam.
- Naprawiono problem z użyciem prędkości warp na schodach zamkowych.
- Naprawiono odwrotny exploit w trybie dryfu.
- Niewielkie ulepszenia i poprawki błędów.
Instrukcje:

Zainstaluj apk
Skopiuj folder „com.vectorunit.cobalt.googleplay” do sdcard / Android / obb
Uruchom grę

Kod: Zaznacz cały

https://rapidu.net/4037232417/Beach-Buggy-Racing-2-v1.4.0-Mod-.zip

ODPOWIEDZ