PPA - co to jest?

kubisztal
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:07
Reputacja: 0

PPA - co to jest?

Post autor: kubisztal » 31 mar 2019, 19:55

PPA
Często w necie możemy napotkać strony, gdzie za pobranie najnowszej gry mobilnej,pdf jakiegos formularza doc przenosi nas na landing page, gdzie za zrobienie konkretnej akcji w zamian uzyskujemy możliwość pobrania pliku. Co to za akcje? podanie e-mail , jakaś ankieta ale najczęściej jest to wysłanie płatnego sms na zapis subskrypcji odnawianej cyklicznie w zamian otrzymujemy część prowizji. Takim serwisem był roaringcash pośredniczył pomiedzy firmami zajmującymi się płatnymi subskrypcjami a nami ,po rejestracjji, mogliśmy wrzucić jakiś plik opis zdjecie opisujace gre, okładke ksiązki, gdy użytkownik napotkał podczas przeczesywania internetu stronę wybierał akcję jaką chciał podjąć aby móc uzyskać dostęp do pliku. Tak naprawdę było to szukanie frajerów coś ala chwytliwa nazwa na chomikuj z tym, że chomikuj posiada opcję komentarzy a tutaj musiały się posypać jakieś zawiadomienia o kradżież i wprowadzanie w błąd bo firmy już poznikały
W polskim wydaniu raz natchnąłem się na koło fortuny trzeba było rozwiązać quiz i zatoczyć koło z nagrodami wyglądał dość przekonowująco pytania były ze średniej półki do wygrania Iphone , tablet następnie trzeba było podać numer telefonu po tygodniu miła pani zawdzoniła z ofertą orange i tabletem na abonament, na pytanie skąd uzyskali moje imie i numer telefonu nie ukrywała, że z tej strony i sam wyraziłem zgodę(na dole małą trzcionką tak by nie rzucała się w oczy natomiast pole podaj numer tel wygrałeś telefonu UX 1 klasa, pewnie nikt nie otrzymał Iphone itp a tak uzbierali baze danych raz pomyślałem by podać numer telefonu i fałszywe imie i nazwisko i się ponabijać.
Swego czasu jak coś jest świeże to ludzie się nabierają.Cortez
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2019, 6:45
Reputacja: 0

Re: PPA - co to jest?

Post autor: Cortez » 01 kwie 2019, 17:43

niebawem gra o tron wtedy sporo stronek 5-10 sekund trailera pauza i jak chcesz obejrzeć płać kasę, po wysłaniu sms kase zdzierają trochę ponabierają ludzi na to a na konto multihostera kase im szkoda...

Awatar użytkownika
bafrak
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:38
Reputacja: 0

Re: PPA - co to jest?

Post autor: bafrak » 22 wrz 2019, 7:44

Dawne dobre czasy jak sie zarabialo tym sposobem. W sumie nadal mozna tylko trzeba byc sprytniejszym.

Grunt to znaleźć nisze i ja sprytnie wypełnic;)


Moje pierwsze przygody robiłem na grach przegladarkowych :Travian, Ogame pisanych Html. Na YT dawalem film na korym magicznym generatorem farmiłem premium walute. Oczywiscie do pobrania za suba . Oczywiscie taki sub to w oczach dzieciakow zaleta bo tylko nie liczni zaplaca.

Hehe. Po aktywacji suubskrybcji kazdy kto pobrał spakowany plik musiał podac dodatkowohaslo by rozpakowac arhiwum.

Hasłooczywiscie do uzyskania po wyslaniu SMSaXD

Oczywiscie taka akcja wymagała kilkudniowej pracy by dopiac kazdydetal . Potemtylkospam z fake kontYT i FB ze program sprawdzony i tyle.

ODPOWIEDZ