Brzezińska Diana - Będziesz moja

kryminał, sensacja, thriller

Moderator: nicollubin

Awatar użytkownika
kriski
Posty: 547
Rejestracja: 21 mar 2022, 10:41
Reputacja: 0

Brzezińska Diana - Będziesz moja

Post autor: kriski » 04 lip 2022, 21:57

Brzezińska Diana - Będziesz moja

Obrazek

WSTRZĄSAJĄCA ZBRODNIA RYZYKOWNE ŚLEDZTWO NIEODPOWIEDZIALNY ROMANS

Ada Czarnecka: rudowłosa profilerka z ciętym językiem, powszechnie znana jako leń o wyjątkowo niskiej empatii, notoryczna spóźnialska i miłośniczka seriali true crime.
Krystian Wilk: przystojny i ambitny podkomisarz, seryjny podrywacz, dla którego „mąż to nie przeszkoda”.
Połączyła ich praca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zagadkowa sprawa z Archiwum X i skomplikowana „przyjaźń”.

Szczecinem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca upodobał sobie młode, rudowłose kobiety i z niezwykłym okrucieństwem urządza swoim ofiarom specyficzną uroczystość przed śmiercią. Trzeba działać szybko. Zostaje powołany zespół śledczy, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. Ich znajomość się zacieśnia. W końcu nic tak nie zbliża jak zbrodnia…

Diana Brzezińska – pisarka i prawniczka. Charakterna miłośniczka dobrej literatury, amatorka jazdy konnej, zakochana w szaleńczych latynoskich rytmach. „Będziesz moja” to pierwsza część jej debiutanckiej serii kryminalnej.

Cykl: Ada Czarnecka i Krystian Wilk (tom 1)

Rozmiar: 1.32 GB
Czas: 12 godz. 16 min.
Bitrate: ~250kbps zmienne
Format: mp3
Czyta: Baśka Liberek
wersja jezykowa: PL
Data wydania: 1 lutego 2021
kryminał, sensacja, thriller

Kod: Zaznacz cały

https://rg.to/file/46f107d9f03fe8fa465187189af03c2d/Brzezińska.Diana-..-Ada.Czarnecka.i.Krystian.Wilk.01.Będziesz.moja.rar.html

ODPOWIEDZ