Mieczysław Gorzka - Lilie [2022]

kryminał, sensacja, thriller

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Mieczysław Gorzka - Lilie [2022]

Post autor: Blitzer » 13 paź 2022, 21:35

Mieczysław Gorzka - Lilie

Obrazek

Wielkość: 5.xx MB
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2022
Cykl: Cienie przeszłości [Mieczysław Gorzka] (tom: 4)
Może to ty będziesz moją następną Lilijką? Chcesz?

Doktor Jakub Bernatowicz po awanturze z żoną idzie do lasu i przepada bez śladu. Podczas pościgu za byłym żołnierzem podejrzanym o zabójstwo narzeczonej, policja odnajduje zwłoki zamordowanych brutalnie innych kobiet. Policjant z jednej z powiatowych komend bada sprawę gwałtu sprzed wielu lat podejrzewając, że skazany został niewinny człowiek. Tymczasem ofiar jest coraz więcej. Czy w społeczeństwie grasuje nowa Bestia? Czy wszystkie te sprawy mogą się ze sobą łączyć?

W chaosie wydarzeń i związków między nimi, nadkomisarz Marcin Zakrzewski będzie musiał odnaleźć Bestię zanim pojawią się nowe ofiary. Tylko, że wszystkie tropy wiodą donikąd, a podjęte przez Zakrzewskiego decyzje doprowadzą do dramatycznego finału.

MIECZYSŁAW GORZKA POWRACA Z NOWYM, MROCZNYM KRYMINAŁEM, W KTÓRYM NA FINAŁ JAK ZAWSZE CZEKA SIĘ Z ZAPARTYM TCHEM.

[Skarpa Warszawska, 2022]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://filerice.com/da6f4vousoa1/
***
Ostatnio zmieniony 21 lut 2023, 16:09 przez Blitzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

CzerwonaDiablica
Posty: 323
Rejestracja: 27 lis 2022, 21:06
Reputacja: 0

Re: Mieczysław Gorzka - Lilie [2022]

Post autor: CzerwonaDiablica » 24 gru 2022, 16:13

Mieczysław Gorzka - Cienie przeszłości (tom 4) Lilie

Obrazek

Opis:
Kategoria: kryminał, sensacja, thriller
Rok wydania: 2022

Format: PDF,EPUB,MOBI
Kompresja: RAR
Wielkość paczki: 9,1 MB
Może to ty będziesz moją następną Lilijką? Chcesz? Doktor Jakub Bernatowicz po awanturze z żoną idzie do lasu i przepada bez śladu. Podczas pościgu za byłym żołnierzem podejrzanym o zabójstwo narzeczonej, policja odnajduje zwłoki zamordowanych brutalnie innych kobiet. Policjant z jednej z powiatowych komend bada sprawę gwałtu sprzed wielu lat podejrzewając, że skazany został niewinny człowiek. Tymczasem ofiar jest coraz więcej. Czy w społeczeństwie grasuje nowa Bestia? Czy wszystkie te sprawy mogą się ze sobą łączyć? W chaosie wydarzeń i związków między nimi, nadkomisarz Marcin Zakrzewski będzie musiał odnaleźć Bestię zanim pojawią się nowe ofiary. Tylko, że wszystkie tropy wiodą donikąd, a podjęte przez Zakrzewskiego decyzje doprowadzą do dramatycznego finału. MIECZYSŁAW GORZKA POWRACA Z NOWYM, MROCZNYM KRYMINAŁEM, W KTÓRYM NA FINAŁ JAK ZAWSZE CZEKA SIĘ Z ZAPARTYM TCHEM.
Download:

Kod: Zaznacz cały

https://wrzucajpliki.pl/zzxaox982dm3/4._Mieczyslaw_Gorzka_-_Cienie_przeszlosci_(tom_4)_Lilie.rar

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Re: Mieczysław Gorzka - Lilie [2022]

Post autor: Blitzer » 21 lut 2023, 16:09

reup na prośbę
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ