Federica Bosco - Mówili, że jestem zbyt wrażliwa: Dla tych co za dużo myślą i za bardzo się przejmują [2019]

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3295
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 149

Federica Bosco - Mówili, że jestem zbyt wrażliwa: Dla tych co za dużo myślą i za bardzo się przejmują [2019]

Post autor: Blitzer » 15 lip 2023, 16:35

Federica Bosco - Mówili, że jestem zbyt wrażliwa: Dla tych co za dużo myślą i za bardzo się przejmują

Obrazek

Wielkość: 105.xx MB
Gatunek: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: (Pdf.Epub.Azw3.Mobi)
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2019
+ Przewodnik

Człowiek wysoko wrażliwy mocno odczuwa to, co dzieje się wokół niego i w nim samym. Inaczej postrzega rzeczywistość. Jeśli jesteś taką osobą lub masz w otoczeniu wrażliwca, wówczas sięgnij po książkę "Mówili, że jestem zbyt wrażliwa" napisaną przez Federicę Bosco.

O czym jest książka?

Przetestuj sam siebie i sprawdź, czy jesteś osobą o wysokiej wrażliwości. Pytania pomocnicze znajdziesz w pozycji "Mówili, że jestem zbyt wrażliwa". Między innymi musisz sobie szczerze odpowiedzieć, czy wyczuwasz zmiany nastrojów u innych, zauważasz w lot niedopowiedzenia, unikasz tłoków i najlepiej czujesz się we własnym towarzystwie? Jeśli tak, to wysoka wrażliwość może u Ciebie powodować wiele trudnych sytuacji. Nie myśl jednak, że jest ona słabością! Dzięki pomocy pisarki możesz uczynić z niej swoją największą siłę!

Empatia nie jest zła! Zrób pożytek ze swojej wrażliwości!

We współczesnym świecie, gdzie człowiek człowiekowi coraz częściej jest wilkiem, empatia jest rzadko spotykanym zjawiskiem. Wydawać Ci się może, że współodczuwanie, wrażliwość i inne, podobne cechy czynią Cię osobą słabą. Jednak to, że nie potrafisz być egoistą i dążyć po trupach do celu, to bynajmniej nic złego. Dowiedz się z książki "Mówili, że jestem zbyt wrażliwa" jak ta wyjątkowa cecha może służyć Tobie i ludziom w Twoim otoczeniu.


[Wydawnictwo Feeria, 2019]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://rg.to/file/74221dfef94f90e12836601e46dfaab1/
***

***
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ