Rasmus Ankersen - Kopalnie talentów

nauki społeczne, poradnik

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Rasmus Ankersen - Kopalnie talentów

Post autor: Blitzer » 03 lis 2023, 15:09

Rasmus Ankersen - Kopalnie talentów: Jak odkryć i rozwinąć talent – u siebie i u innych

Obrazek

Info:

Wielkość: 12.xx MB
Gatunek: nauki społeczne, poradnik
Rodzaj Kompresji: RAR
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja Językowa: [PL]
Rok wydania: 2014

Opis:
Spoiler
Show

Bo talent to dopiero początek.

Dziesięć lat temu cały świat oszalał na punkcie Freddy’ego Adu, największego talentu w historii piłki nożnej. W tym samym czasie Robert Lewandowski uchodził za słabszego z dwójki młodych napastników Znicza Pruszków.

Dlaczego największe sukcesy odnoszą jednostki, na które nikt nie stawiał? Jak to możliwe, że kolejne wydawnictwa odrzucały Harry’ego Pottera, a nauczyciel muzyki z Liverpoolu przegapił aż dwóch Beatlesów w jednej klasie?

Inspirujący i unikalny przewodnik. Nie tylko dla polujących na prawdziwe diamenty menedżerów, headhunterów, trenerów i nauczycieli. Przede wszystkim dla tych, którzy chcą rozwijać wielki talent u siebie albo swojego dziecka.

"To książka ważna dla Polaków. Inspiruje i napawa optymizmem. Autor pokazuje, że »kopalnia talentów« może powstać wszędzie. Dlaczego nie u nas? Możemy dokonywać wielkich rzeczy w każdej dyscyplinie sportu (i nie tylko). Jedno jest pewne: trzeba czytać, ciągle czytać. Najlepiej takie książki jak ta".
Piotr Rutkowski, Wiceprezes ds. sportu, KKS Lech Poznań.

"Świat biznesu ma u Rasmusa Ankersena wielki dług wdzięczności za jego dogłębną analizę tego, czego naprawdę potrzeba, aby zidentyfikować i rozwijać talent".
Jorgen Vig Knudstorp, szef grupy Lego

"Wciągająca, prowokująca, przekonująca".
The Herald

"To nie teoria, ale konkretne narzędzia, które sprawdzają się w realnym świecie. Rasmus jest fantastycznym coachem".
Casper Stylsvig, Global Sponsorship Director, Manchester United.

"Przez Rasmusa przemawia wielkie doświadczenie w odkrywaniu unikalnej wiedzy, którą później można łatwo się podzielić i wykorzystać w realnym życiu".
Ben Roberts, Global Talent Director, Saatchi & Saatchi

"Rasmus jest fascynującą osobą, prawdziwym znawcą problematyki osiągania najlepszych rezultatów zarówno przez jednostki, jak i przez zespoły. To, o czym mówi, nie jest teorią – jego wnioski wynikają z dogłębnej obserwacji rzeczywistości".
Sir Clive Woodward, trener reprezentacji Anglii w rugby – mistrzów świata

"Zdecydowałem się rzucić pracę, a ostatnie pieniądze wydałem na sześć biletów lotniczych. W ciągu kolejnych siedmiu miesięcy odwiedzałem i trenowałem w sześciu Kopalniach Talentów – geograficznie wytyczonych miejscach, które, niczym sprawne fabryki, produkują mistrzów na pęczki.

Odwiedziłem następujące lokalizacje: Bekoji, wioskę w Etopii, w której wychowują się najlepsi średniodystansowi biegacze. Koreę Południową, z której pochodzi aż 35% czołowych golfistek świata. Stolicę Jamajki, Kingston. Istniejący tam klub lekkoatletyczny znany jest ze świetnego szkolenia sprinterów. Rosję, która przez wiele lat nie istniała na mapie kobiecego tenisa, a dziś pochodzi z niej 25% zawodniczek z czołowej czterdziestki rankingu pań. Iten, wioskę w Kenii, z której wywodzą się najlepsi długodystansowi biegacze. Brazylię, z której pochodzi niezwykła liczba najlepszych piłkarzy świata.

W tej książce opowiem wam o tych "kopalniach" i niezwykłych ludziach, jakich w nich spotkałem. Pozwólcie mi być waszym przewodnikiem tej wyprawy, która ma rozwikłać zagadkę niezwykłych osiągnięć".
Rasmus Ankersen

[SQN, 2014]
..........

Kod: Zaznacz cały

<> <> <>

<> <> <>
https://katfile.com/tkombrqxnudd
<> <> <>

<> <> <>
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ