Arabskie opowieści. Historie prawdziwe - Tanya Valko (tomy 1-3) [2022-2024]

literatura obyczajowa

Awatar użytkownika
Torres
Posty: 5539
Rejestracja: 15 mar 2022, 19:47
Reputacja: 1571

Arabskie opowieści. Historie prawdziwe - Tanya Valko (tomy 1-3) [2022-2024]

Post autor: Torres » 02 lip 2025, 5:49

Arabskie opowieści. Historie prawdziwe - Tanya Valko (tomy 1-3)

Obrazek

Format: pdf, epub, azw3
Rok wydania: 2022-2024
Rozmiar: 10.7 mb
Wersja Językowa: Polska
Archiwum: 7zip (bez kompresji)

"Arabskie opowieści" opisują ekscytujące losy zwariowanej arabistki, która w latach osiemdziesiątych zeszłego stulecia z duszą na ramieniu poleciała do Libii, gdzie rządził Kadafi.
Dowiemy się, jak zaczęła się przygoda Valko z krajami arabskimi. Poznamy ciężkie, a czasem cudowne życie kontraktowiczów, przeczytamy o rozwiązłości i pijaństwie na polskich kampach, o nieszczęśliwych wypadkach, często kończących się śmiercią, gwałtach i przemocy, a także o kontraktowych miłościach i przyjaźniach.
Będziemy śledzić niezwykłe losy polskich żon Arabów, nie zawsze nieudane i toksyczne związki muzułmańsko-chrześcijańskie, ale też tragedie kobiet uwikłanych w relacje z podłymi mężczyznami.
W "Arabskich opowieściach" miłośniczki "Arabskiej sagi" odnajdą pierwowzory kluczowych postaci z jej kart. Większość z nich przewinęła się przez barwne życie pisarki. Valko opisuje świat tak, jak go zapamiętała i postrzegała.
"Arabskie opowieści" to podsumowanie ponad 25-letniego pobytu autorki w krajach Orientu.

Kod: Zaznacz cały

https://twojplik.to/view/YWCYJE-DX1PZA-RN9KTM-FU6GLZ/

https://trbt.cc/jd70xepzof2s.html

https://dailyuploads.net/k8wwj0bg8013/

https://nitroflare.com/view/AA276F4B9571ED7/

ODPOWIEDZ