Marta Krajewska - Cykl: Wilcza dolina (tomy 1 i 2)

fantasy

Awatar użytkownika
pandemonic
Posty: 302
Rejestracja: 15 mar 2022, 19:47
Reputacja: 0

Marta Krajewska - Cykl: Wilcza dolina (tomy 1 i 2)

Post autor: pandemonic » 14 maja 2022, 8:22

Marta Krajewska - Cykl: Wilcza dolina

ObrazekObrazek

Format: pdf, epub
Rozmiar: 14 mb
Wersja Językowa: PL
Data wydania: 2012
Archiwum: 7zip (bez kompresji)

Idź i czekaj mrozów (01)
W świecie, gdzie puszczą włada leszy, w jeziorze żyją topielce, a nocami wśród chat przemykają zmory i strzygonie, młodziutka Venda musi stanąć na straży bezpieczeństwa mieszkańców Wilczej Doliny. Przyjdzie jej mierzyć się nie tylko z bogami czy stworzeniami nocy, ale znacznie groźniejszymi przeciwnikami: samotnością, strachem i zwątpieniem.
Na oczach Vendy wypełnia się starożytne proroctwo. Do Wilczej Doliny powraca DaWern - ostatni z Wilkarów. Zemsta Pana Lasów za rzeź jego dzieci wydaje się nieunikniona. Czy zakazana miłość stanie na drodze przeznaczeniu, czy też pozwoli wypełnić przerażającą przepowiednię? Jak potoczą się losy zakochanego w zielarce syna karczmarza, pięknej minstrelki Stalki, towarzyszącego jej wojownika i innych mieszkańców wioski, z których każdy skrywa swoje tajemnice?

Zaszyj oczy wilkom (02)
Podczas każdej pełni księżyca mieszkańcy Wilczej Doliny ryglują drzwi w chatach i siedzą w ciszy, nasłuchując z niepokojem wycia wilkołaka. Pochłonięta własnymi kłopotami Venda nie potrafi w pełni poświęcić się obowiązkom Opiekunki. Nikt nie wie, jak wygórowaną cenę zapłaciła dziewczyna za pomoc otrzymaną od Pana Lasu i jak długo jeszcze będzie jego dłużniczką.
Atra, niepomna ostrzeżeń, pragnie nie tylko odzyskać to, co utraciła, ale również zemścić się. W trakcie swoich poszukiwań odkrywa, że być może ostatni z wilkarów będzie w stanie jej pomóc. Czy jednak jej starania nie doprowadzą do jeszcze większych nieszczęść? Więź łącząca Vendę i DaWerna nie może zostać zerwana bez straszliwych konsekwencji.
W świętym gaju bogowie milczą, a Venda czuje się opuszczona i bezsilna.

Kod: Zaznacz cały

https://rg.to/file/0cc1bf2b44ceeda6bf3246f43f73794e

https://europeup.com/d/FGN

https://katfile.com/8aenobcu433u

https://rosefile.net/3dm971ih8a/

https://wrzucajpliki.pl/nxpxethr0tu6/

https://www.wplik.com/9qagzm4hj4io/

https://stfly.me/nr7dI

ODPOWIEDZ