Harlan Coben - Zostań przy mnie

kryminał, sensacja, thriller

Awatar użytkownika
pip9
Posty: 5862
Rejestracja: 12 mar 2022, 10:04
Reputacja: 342

Harlan Coben - Zostań przy mnie

Post autor: pip9 » 27 mar 2022, 10:56

Obrazek
Troje ludzi, mroczne sekrety, i przeszłość, która zagraża ich życiu…
ZOSTAŃ PRZY MNIE - nowy porywający serial na podstawie thrillera Harlana Cobena - wyłącznie na platformie Netflix już 31 grudnia!
W rolach głównych występują: Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage and Sarah Parish.
Życie Megan Pierce to ucieleśnienie Amerykańskiego Snu – mąż prawnik, piękny dom, dwójka dzieci. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak równoznaczna ze szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną przeszłością striptizerki z Vegas i Atlantic City.
Ray Levine może służyć za przykład zmienności koła fortuny. Kiedyś gwiazda fotoreportażu; teraz topiący rozgoryczenie w alkoholu paparazzi, świadczący usługi niedoszłym celebrytom.
Detektyw Broome, choć jest tuż przed emeryturą, wciąż prowadzi śledztwo w sprawie sprzed siedemnastu lat. Regularnie odwiedza rodzinę Stewarta Greena, zaginionego mężczyzny.
Megan, Ray i Broome. Wiele lat temu w życiu tych ludzi wydarzyło się coś, co mogłoby ich zrujnować.
Tajemnicze zniknięcie kolejnego mężczyzny może ujawnić łańcuch zbrodni, których nikt dotąd nie powiązał.
Format: mp3
Wielkość: 551MB
Czas: 11h 41min
Bitrate: 112kbps VBR
Czyta: Krzysztof Globisz
Kategoria: kryminał, sensacja, thriller
Kompresja: rar
Rok wydania: 2013
Język: polski

Kod: Zaznacz cały

https://ddownload.com/ohnvyjpla0ss

ODPOWIEDZ