Melissa Darwood - Niezdobyta. Tom 1 i 2 (2022)

Kategoria:Współczesne

Awatar użytkownika
nicollubin
Posty: 2652
Rejestracja: 19 sty 2023, 13:50
Reputacja: 4

Melissa Darwood - Niezdobyta. Tom 1 i 2 (2022)

Post autor: nicollubin » 31 sty 2023, 14:14

Obrazek
Bestsellerowa komedia romantyczna w nowym, jednotomowym, rozszerzonym wydaniu! Zabawne dialogi, rozpalające zmysły sceny, moc wrażeń i zachwycające krajobrazy. Poznaj emocjonującą historię Julki i Jeremiego, którzy skradli serca polskich czytelniczek.

Jestem dziennikarką. Cholernie dobrą dziennikarką. Piszę o sprawach ważnych, poruszających, mających znaczenie…
No, może nie zawsze. I niekoniecznie tym razem. Bo jak to w życiu bywa, liczy się kasa.

– Może napiszesz felieton o niedostępnych mężczyznach? Coś bardziej pozytywnego niż dotychczas? – zaleca moja redaktor naczelna.
Czuję gulę w gardle. Upijam łyk kawy, choć zamiast niej przydałaby mi się wódka z prozakiem.
– Nie łam się – pociesza. – Tak po prostu jest w tym biznesie. Wierzę, że w końcu się odbijesz. Musisz tylko zmienić tematykę, stworzyć coś lżejszego, coś dla szerszego grona odbiorców…

Mam ochotę zacząć walić głową w stolik. I nawet jeśli dostałabym od tego wstrząśnienia mózgu, to przynajmniej zakończyłabym tę żenującą sytuację z przytupem.
Ale mus to mus. Zbieram więc materiały o znanym himalaiście, który rozgrzeje czytelniczki. Po drodze pojawia się jednak mały problem. Ten problem to ja. Julka Kabat, trzydziestodwulatka szukająca wyzwań i drugiego dna w każdym temacie. I tak, zamiast popularnego hot wspinacza, decyduję się napisać o JJ-u zwanym szalonym Icemanem.
Jestem taka podekscytowana! Mam przeczucie, że to będzie hit!

A może jednak kit?


Format: mp3
Długość:21 godzin 23 minuty
Czyta:Magda Karel
Kategoria:Współczesne
wielkość paczki rar: 1,1 GB
bit rate: 120 kbps
data wydania: 2022-08-13
Kompresja: rar

Kod: Zaznacz cały

https://wrzucajpliki.pl/2ei1vq0qctor/DarwoNiez.rar

https://www.wplik.com/mu3uijoxi95p/DarwoNiez.rar.html

ODPOWIEDZ