Advanced SystemCare Pro V17.3.0.204 / Multilingual Portable (Marzec 2024)

Awatar użytkownika
Torres
Posty: 3836
Rejestracja: 15 mar 2022, 19:47
Reputacja: 182

Advanced SystemCare Pro V17.3.0.204 / Multilingual Portable (Marzec 2024)

Post autor: Torres » 16 cze 2024, 9:29

Advanced SystemCare Pro V17.3.0.204 / Multilingual Portable (Marzec 2024)

Obrazek

Wielkość archiwum: 71.6 MB
Rodzaj kompresji: WinRar
Wersja językowa: Multilingual

Advanced SystemCare Pro to kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania z komputera. Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.
Advanced SystemCare zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików z nośnika danych. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.
Advanced SystemCare posiada też tryb Turbo Boost, który automatycznie optymalizuje system i przyśpiesza pracę komputera. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych czy przeprowadzania analizy dysku. Użytkownicy mogą również korzystać z menadżera do zarządzania sekcją “autorun” - czyli wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows.
W narzędziach znajdziemy moduły do monitorowania i zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu, a także do kontrolowania systemu, zabezpieczania folderów, skanowania pustych folderów, odczytywania informacji o systemie czy konfigurowania opcji przeglądarki Internet Explorer.

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

https://twojplik.pl/view/U0X1KL-QUFSCD-IWZHO5-3RAT2P/

https://filestore.me/zln5q88gjzr1/


Ostatnio przesunięty w górę 16 cze 2024, 9:29 przez: Torres.

ODPOWIEDZ