Marcin Margielewski - Luksus arabskich pałaców [2024]

obyczajowa, orientalna

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3296
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 149

Marcin Margielewski - Luksus arabskich pałaców [2024]

Post autor: Blitzer » 30 mar 2024, 10:37

Marcin Margielewski - Luksus arabskich pałaców

Obrazek

Info:

Wielkość: 21.xx MB
Gatunek: obyczajowa, orientalna
Rodzaj Kompresji: RAR
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja Językowa: [PL]
Rok wydania: 2024
Dane naprawcze: %

Opis:
Spoiler
Show

Możliwość zajrzenia za pilnie strzeżone mury arabskich pałaców jest dostępna tylko dla nielicznych.

W świecie, w którym miliony ludzi nie mogą zaspokoić swoich niezbędnych potrzeb życiowych, istnieją tysiące takich, którzy otaczają się tonami tego, co zupełnie zbędne. Mieszkają w luksusowych twierdzach, inkrustowanych złotem klatkach z włoskiego marmuru, udając szczęście…

Bogate Arabki uwielbiają robić zakupy w drogich butikach i urządzać z przepychem wnętrza swoich rezydencji, ale często nie robią tego wyłącznie z próżności, a z naturalnej dla każdego potrzeby wolności. To zwykle jedyne decyzje, które mogą podejmować bez udziału męża.

Rezydencje zamieszkiwane przez nowoczesnych Arabów stały się tłem dla historii opowiedzianych przez pracującą w Omanie, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich projektantkę wnętrz. Te opowieści wzbudzają przerażenie, czasami obrzydzenie, często współczucie, ale zdarza się, że i podziw, a nawet zazdrość.

Czy chcesz dowiedzieć się, jakie tajemnice kryją arabskie pałace?



[Prószyński i S-ka, 2024]
Download:

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://frdl.to/poc11nho5lgl/
***
https://katfile.com/rhdu5x3zd88p
***
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3296
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 149

Re: Marcin Margielewski - Luksus arabskich pałaców [2024]

Post autor: Blitzer » 30 mar 2024, 20:14

dodano formaty czytnikowe...
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ