Mike Omer - Zgubny wpływ (2023)

Kategoria:Thriller

Moderator: nicollubin

nicollubin
Posty: 991
Rejestracja: 19 sty 2023, 13:50
Reputacja: 1

Mike Omer - Zgubny wpływ (2023)

Post autor: nicollubin » 26 maja 2023, 17:25

Obrazek
Autor bestsellerów „New York Timesa” oraz „The Washington Post” Mike Omer nadchodzi z nową serią - pełną psychologicznych zwrotów akcji oraz zaskakujących posunięć policji, które jego wierni fani znają z poprzednich serii i kochają.

Kryzysy nie są obce Abby Mullen. Pracuje w NYPD, szkoląc policyjnych negocjatorów, więc każdego dnia ma do czynienia z najgorszymi scenariuszami. Nic już nie jest w stanie jej zaskoczyć.

Wszystko zmienia się, gdy dzwoni do niej Eden Fletcher, towarzyszka, która przetrwała niesławny kult Wilcox. Dwie kobiety nie rozmawiały ze sobą od nocy, podczas której doszło do tragicznej, krwawej masakry – wówczas ich ścieżki się rozeszły. Lecz teraz Eden potrzebuje pomocy Abby: ktoś porwał jej syna i domaga się 5 milionów dolarów okupu. Abby angażuje się w wydarzenia, lecz nie może się nadziwić, dlaczego porywacz wziął na cel Eden. Ta jednak odmawia komentarza. Milczy też w sprawie ich wspólnej przeszłości. I w kwestii prawdopodobnej motywacji porywacza. Nie mówi, co działo się w latach, które spędziły osobno.

Zmierzając ku prawdzie, Abby odkrywa, że jej przeszłość nie jest tak odległa, jak sądziła... i że pora się z nią zmierzyć.


Format: mp3
Długość:12 godzin 54 minuty
Czyta:Andrzej Hausner
Kategoria:Thriller
Cykl: Tajemnice Abby Mullen (tom 1)
wielkość paczki rar:887 MB
bit rate: 160 kbps
data wydania:2023-05-05
Kompresja: rar

Kod: Zaznacz cały

https://wplik.com/4rgddx5wyqdd/Ome01Zg.rar.html

https://wrzucaj.pl/413926ad3cfecde9/Ome01Zg.rar

ODPOWIEDZ